«شرنگ روشنفکری درکام فرزندانمان»

«شرنگ روشنفکری درکام فرزندانمان»
دی 3, 1401
243 بازدید

هوالبصیر 💥بدیهی است که طرف انقلابیون و مدافعان، نظام سلطه بود نه فقط شاه و صدام! اوج برخورد جهانخواران با ما در دفاع مقدس و در عملیات کربلای۵ بود که حتی سلاح های ممنوعه از جمله بمب های خوشه ای را هم بکارگرفتند. اما نتیجه ای حاصل نشد و گفتند: «بر سر اینها بمب خوشه […]

هوالبصیر

💥بدیهی است که طرف انقلابیون و مدافعان، نظام سلطه بود نه فقط شاه و صدام! اوج برخورد جهانخواران با ما در دفاع مقدس و در عملیات کربلای۵ بود که حتی سلاح های ممنوعه از جمله بمب های خوشه ای را هم بکارگرفتند. اما نتیجه ای حاصل نشد و گفتند: «بر سر اینها بمب خوشه نریزید بلکه دامنهای کوتاه بریزید» چون میدانستند ریشه این ایستادگی در دامنهای پاک است و …!

بله راهبرد بعد از جنگ عوض شد، رهبری حکیم انقلاب این را مدام هشدار دادند:

«در حوزه #فرهنگ بیم دارم … احساس خطر میکنم … نگرانم… هجمه فرهنگی دشمن را میبینم… تهاجم فرهنگی … شبیه خون فرهنگی … قتل عام فرهنگی، ناتوی فرهنگی و…»

ولی مسئولین یا نفهمیدند یا خود را به نفهمی زدند و بقول خودشان کار خودشان را کردند!

اواخر دولت اوباما در جلسه مهمی که همه‌ی سران #آمریکا بودند، فرمانده پنتاگن گزارش داد که سپاه پاسداران به فناوری سوخت جامد موشک و… دست یافت است!!!

اوباما در جواب گفت: «درسته و خبر نگران کننده است اما ما هم موشکهایی طراحی کرده ایم که نیمه شبها فرزندان آنها را در اتاقهای خوابشان شکار خواهیم کرد!»

#وزیرارتباطات قبلی و #دبیرشورای_عالی_فجازی که هنوز هم هستند، نتنها فجازی را ول کردند بلکه به این ول بودن افتخار هم کردند و…! رئیس رسانه ملی گفت: برای اینکه مردم ماهواره نبینند ماهواره را به تلویزیون آورد و…! و همه امروز شاهدیم بخشی از فرزندانمان حتی در دانشگاه نخبگانی شریف به گونه ای «مسخ» شده اند که اخلاق انسانی را هم زیر پا میگذارند…!

آیا از این شرنگ درکام فرزندانمان #عبرت میگیریم؟

 

✍بهزادزارع

برچسب‌ها: