سناریوی سال ۹۲ درحال تکرار است؟!

سناریوی سال ۹۲ درحال تکرار است؟!
خرداد 12, 1400
288 بازدید

هوالحکیم 🔴 هشدار !!! ✅ سناریوی سال ۹۲ درحال تکراراست ! چندی پیش در مطلبی تحت عنوان « سه خط تلاش ما و دشمن » متذکرشدم. اینجا ❇️ مؤمنش که بماند یک انسان عاقل معمولی چند بار باید از یک سوراخ گزیده شود ؟! سال ۹۲ درحالی که برخی از رفقای جریان انقلاب سرگرم #خالص_سازی […]

هوالحکیم

🔴 هشدار !!!

✅ سناریوی سال ۹۲ درحال تکراراست !

چندی پیش در مطلبی تحت عنوان « سه خط تلاش ما و دشمن » متذکرشدم. اینجا

❇️ مؤمنش که بماند یک انسان عاقل معمولی چند بار باید از یک سوراخ گزیده شود ؟!
سال ۹۲ درحالی که برخی از رفقای جریان انقلاب سرگرم #خالص_سازی بودن، جریان رقیب #جبهه_انقلاب عناصری را به جمع مشاوران آقای دکتر ولایتی نفوذ دادند و به وسیله آن بزرگوار کاندیداهای جبهه انقلاب را تخریب و درنهایت جناب روحانی که خودش هم باورش نمیشد را با ۰۷٪ آراء رئیس جمهورکردند و… !

🔻وامروز هم درحالی که مفسدین و رانتخواران از چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا سرگرم تخریب و انتقام از #زاکانیِ فساد ستیز هستند !

🔹 بخشی از رفقای عزیزِ صرفاً آرمانگرا هم همه تلاششان را به انتقال آراء از #رئیسی به #جلیلی معطوف کرده اند و… !
وکسی هم از این عزیزان سئوال نمیکند شما اگر هنر دارید چرا از حوزه خاکستری جامعه رأی نمیگیرید و چرا برای انتقال آرای خودیها در تکاپو هستید و… ؟!

🔺 و از طرفی هم جریان رقیب با نفوذ در گروه مشاوران و تیم رسانه ای #محسن_رضایی بوسیله او سرگرم تخریب کاندیدای جبهه انقلاب هستند
و احتمالاً در پلان نهایی این سناریو خود آقا محسن هم تخریب و کاندیدای غیر قابل باور خودشان یعنی جناب #همتی را مانند سال ۹۲ به جامعه تحمیل میکنند و… !

✍️بهزادزارع

 

برچسب‌ها: