تناقضی که باید ۱۴۰۰ حل شود

تناقضی که باید ۱۴۰۰ حل شود
خرداد 9, 1400
248 بازدید

اسلام نسخه سعادت بشر و عصاره مجاهدت و رنج همه انبیاء الهی است. این نسخه کامل هدایت و سعادت به‌وسیله کامل‌ترین انسان؛ محمد مصطفی صل الله علیه وآله بر بشریت ارزانی یافته و با فداکاری ائمه‌هدی علیهم‌السلام تبیین شده و از سوی علما و مجاهدان راه خدا؛ حفظ و به ما رسیده است. حکومت ولایت […]

اسلام نسخه سعادت بشر و عصاره مجاهدت و رنج همه انبیاء الهی است.
این نسخه کامل هدایت و سعادت به‌وسیله کامل‌ترین انسان؛ محمد مصطفی صل الله علیه وآله بر بشریت ارزانی یافته و با فداکاری ائمه‌هدی علیهم‌السلام تبیین شده و از سوی علما و مجاهدان راه خدا؛ حفظ و به ما رسیده است.

حکومت ولایت فقیه یعنی فهم درست و اعمال و اجرای صحیح این نسخه نجات‌بخش برای هدایت بشر از سوی فقیهی خداترس، و از این‌رو امام(ره) فرمودند: «این انقلاب حاصل رنج و مجاهدت همه انبیا و اولیا خداست»

 نظام اسلامی مبتنی بر چنین حقیقتی بوده و هست که فقط در مقطع کنونی ده‌ها هزار جوان؛ جان شیرین خود را فدای صیانت از آن کرده اند.
اما شیاطین عالم که خوف محدود شدن سلطه خود را دارند، در ۴۲ سال گذشته با انواع نامردی‌ها سعی در تضعیف و انحراف و ساقط کردن آن را داشته و دارند.

 با وجود همه این جفاها و موانع دشمن، جمهوری اسلامی الگویی کارآمد و موفق در میان مدل‌های حکمرانی موجود در دنیاست، اما امروز دشمن سعی دارد با برجسته کردن ضعف‌های خودساخته که عموماً ناشی از اقدامات خود همین شیاطین است به ملت ما و همه ملت‌های آزاده دنیا القاء ناکارآمدی و یأس کند.
و البته مردم هم امروز شاهد تناقضاتی هستند؛ از طرفی می‌بینند جوانان ایرانی مرزهای دانش را فتح کرده‌اند و به‌عنوان مثال موشک‌های بالستیک نقطه‌زن با حداقل خطا را موفقیت‌آمیز آزمایش می‌کنند.
و از طرفی هم همین مردم باید برای خرید خودروی بی‌کیفیتی مثل پراید ماه‌ها در صف ثبت‌نام بایستند!

 در ذهن مردم سئوال و تناقض آشکاری شکل گرفته که اگر حکومت ما نمی‌تواند و نمی‌شود پس این همه پیشرفت‌های خیره کننده در حوزه دفاعی و امنیتی چه‌طور محقق شده و می‌شود؟!
و اگر چنین پیشرفتی ممکن و شدنی است چرا باید مردم شاهد صف‌های طولانی شرم‌آور برای مرغ و تخم مرغ باشند؟!

 جواب این سئوال به‌ ظاهر متناقض این است: در آن عرصه‌ای که حکومت اسلامی می‌تواند و توانسته به پیشرفت‌های حیرت‌آور دست یابد؛ عناصر مومن به انقلاب حاکم بوده اند اما آن بخش غیرقابل دفاع و شرم‌آور که قیمت پراید ۶۰۰ کیلویی به ۱۴۰ – ۱۵۰ میلیون تومان می‌رسد در دست مشتی عناصر بی‌اعتقاد و غرب‌باور است.

 دشمن همواره در گذشته مردم را به عدم مشارکت در انتخابات دعوت می‌کرد اما در سال‌های اخیر به‌ویژه از دوم خرداد ۷۶ با رویکردی جدید در تلاش است تا با نفوذ عناصر لیبرال‌مسلک در انتخابات‌ها پیروز شوند تا از طرفی مانع تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب شود و از طرفی با استناد به ناکارآمدی همین عناصر و نسبت دادن این بی‌کفایتی و سوء مدیریت به نظام اسلامی مردم را مأیوس کنند!

:boom: اما ان‌شاالله با تلاش مومنین و آگاهی بخشی به عموم مردم باید در انتخابات ۱۴۰۰ با انتخابی صحیح؛ هم از تحقق اهداف متعالی نظام مانع‌زدایی شود و هم خود دشمن مأیوس گردد و چنین تناقضی هم حل شود. ان‌شاالله

✍ بهزاد زارع

برچسب‌ها: