پاسخ مغالطات به انتشار اخبار جعلی علیه دکتر زاکانی

پاسخ مغالطات به انتشار اخبار جعلی علیه دکتر زاکانی
خرداد 9, 1400
152 بازدید

          گرچه دل انسان از این همه ظلم و جفا و تُهمت به‌ درد می‌آید اما از عصبانیت اصحاب زَر و زُور و #اشرافی‌گری پیداست که ورود دزدگیری دست پاک مانند #زاکانی زلزله‌ای در اردوگاهشان برپا کرده که برای مهار پس‌لرزه‌های آن؛ دست به هر بی‌تقوایی زده و می‌زنند!     […]

 

 

 

 

 

گرچه دل انسان از این همه ظلم و جفا و تُهمت به‌ درد می‌آید اما از عصبانیت اصحاب زَر و زُور و #اشرافی‌گری پیداست که ورود دزدگیری دست پاک مانند #زاکانی زلزله‌ای در اردوگاهشان برپا کرده که برای مهار پس‌لرزه‌های آن؛ دست به هر بی‌تقوایی زده و می‌زنند!

 

 

 

اما پاسخ مغالطات:

۱- دختر و داماد زاکانی دانش‌آموخته دانشگاه شریف هستند و پس از اتمام تحصیلات تکمیلی؛ برای ادامه تحصیل (گرایشی که در داخل نداریم) و استفاده از فرصت مطالعاتی به‌طور کاملاً قانونی و بدون هیچ رانتی مدتی در کشور سوئیس شاغل به تحصیل بوده‌اند و پس از پایان تحصیلات به کشور برگشته‌اند و در حال حاضر هم این زوج جوان نخبه مشغول انجام پروژه‌ای ملی به‌صورت جهادی هستند.
اگر کسی سندی غیر از این ارائه کند ما را هم به جمع خود علیه زاکانی اضافه کرده است!

۲- زاکانی با ۶۲ ماه حضور در جبهه و ۱۱ بار مجروحیت و ۶۰٪ جانبازی؛ در مقطع دبیرستان یک‌بار به‌علت حضور در عملیات و یک‌بار به‌علت انجام عمل جراحی؛ دو تا درس افتاده؛ اگر این جرم است لطفاً ما را هم قانع کنید ممنون می‌شویم!

۳- زاکانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه ۵۳ پذیرفته شده و با وجود اینکه در دوران دانشجویی پرچمداراصلی جنش دانشجویی بوده (رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور) و با همه سختی‌های رشته پزشکی؛ پس از اخذ دکتری، در دوره تخصص؛ پزشکی هسته‌ای پذیرفته شده و در دوران تنگ‌نظری‌ها و تاریکی اصلاحات به عضویت هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران درآمده است.
این‌هم اگر اشکالی دارد ممنونیم که ما را هم روشن بفرمایید!

✍ بهزاد زارع

برچسب ها اشرافی‌گری، زاکانی ،